Motel w pół drogi – fascynująca przygoda

Motel w pół drogi

Każdego roku dziesiątki tysięcy Polaków decydują się rozpocząć życie „na własny rachunek” i dołączyć do grona przedsiębiorców. Nie wszystkim się udaje, ale wielu odnosi sukces. Temat ten będzie również poruszany w najnowszym słuchowisku radiowym „Motel w pół drogi”, które być może określone zostanie wkrótce jako „Matysiakowie XXI wieku”. Odcinki emitowane będą przez 30 tygodni w każdą sobotę o godz. 11:35 od 18 listopada br. w Pierwszym Programie Polskiego Radia. Interesująca tematyka oraz doborowa obsada (m.in. Marian Opania, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar, Lucyna Malec i inni) – gwarantowana!

Miejscem akcji “Motelu w pół drogi” jest mały prywatny motel na przedmieściach niedużego powiatowego miasteczka gdzieś w północno wschodniej Polsce. Dwoje młodych ludzi postanawia założyć własną firmę – chcą prowadzić motel. Bohaterowie muszą pokonywać wiele przeszkód związanych z podjęciem własnej działalności i od podstaw poznawać zasady funkcjonowania systemu bankowego. Co nie jest zadaniem łatwym. Na drodze sukcesu stają większe lub mniejsze przeszkody. Naszym bohaterom towarzyszą oczywiście inne postacie, które w różnym stopniu przyczyniać się będą do stopniowego rozkręcania się motelowego biznesu.

W słuchowisku usłyszymy głosy między innymi: Mariana Opani – [Bolo], Krzysztofa Kowalewskiego – [Bonzo], Andrzeja Mastalerza – [Dyrektor], Marcina Przybylskiego – [Marcin], Elizy Borowskiej – [Monika], Elżbiety Kępińskiej – [Natalia], Izy Bukowskiej – [Kasia], Krzysztofa Gosztyły – [Profesor], Henryka Talara – [Małyszko], Lucyny Malec – [Lekarka], Andrzeja Ferenca – [Andrzej Wyrwa-Niewiadomski].

Zagadnienia ekonomii, choć ogromnie ważne w powodzeniu każdej firmy, to nie wszystko, co zaplanowali scenarzyści. „Motel w pół drogi” to przede wszystkim barwne perypetie bohaterów urozmaicane pełnymi niespodzianek zwrotami akcji i pojawiającymi się problemami niekoniecznie związanymi z ekonomią.

Posłuchaj odcinków słuchowiska na żywo – Program I Polskiego Radia, najbliższy odcinek w sobotę
27 stycznia 2007 r. godzina 11:35 lub zajrzyj na stronę słuchowiska “Motel w pół drogi” – tam też zamieszczane będą pliki dźwiękowe z odcinkami słuchowiska, przeprowadzane będą konkursy, realizowane sondy, publikowane opisy odcinków, porady i galerie zdjęć.
Barwne przygody bohaterów na pewno zainteresują wszystkich, szczególnie że losy bohaterów nie są oderwane od otaczającej nas rzeczywistości. Zachęcamy nie tylko do wysłuchania, ale również do zerknięcia na ciekawe materiały NBPortal.pl, wyjaśniające decyzje bohaterów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *